Leijonat.fi

       

2018 A-tyttöjen SM-turnaus

Pelipaikat
Malmi 2
Malmi 3
Malmi 1
Loppusijoitukset
1. Kuortane
2. HPK
3. Blues
4. JYP
5. Hermes
6. RW
7. KJT
8. Lukko
9. TPS
10. SaiPa
11. UJK
12. Rockets
13. KieHa
Otteluohjelma - Lohko A
Päivä
Aika
Paikka
Koti
Vieras
Tulos
21.04.
11:00
Malmi 2
TPS
Blues
1 - 4
21.04.
11:55
Malmi 2
UJK
KieHa
1 - 0
21.04.
13:00
Malmi 2
Blues
Hermes
5 - 0
21.04.
13:55
Malmi 2
TPS
UJK
2 - 0
21.04.
15:00
Malmi 2
Hermes
KieHa
4 - 0
21.04.
15:55
Malmi 2
Blues
UJK
4 - 1
21.04.
17:00
Malmi 2
KieHa
TPS
2 - 7
21.04.
17:55
Malmi 2
UJK
Hermes
2 - 5
21.04.
19:00
Malmi 2
KieHa
Blues
0 - 12
21.04.
19:55
Malmi 2
Hermes
TPS
7 - 1
Otteluohjelma - Lohko B
Päivä
Aika
Paikka
Koti
Vieras
Tulos
21.04.
13:30
Malmi 1
RW
KJT
0 - 0
21.04.
14:25
Malmi 1
Kuortane
SaiPa
8 - 1
21.04.
16:25
Malmi 1
KJT
SaiPa
4 - 3
21.04.
16:45
Malmi 3
Kuortane
RW
4 - 0
21.04.
18:25
Malmi 1
SaiPa
RW
1 - 5
21.04.
18:45
Malmi 3
KJT
Kuortane
0 - 4
Otteluohjelma - Lohko C
Päivä
Aika
Paikka
Koti
Vieras
Tulos
21.04.
14:45
Malmi 3
Lukko
HPK
0 - 4
21.04.
15:50
Malmi 3
JYP
Rockets
2 - 0
21.04.
17:30
Malmi 1
HPK
Rockets
5 - 1
21.04.
17:50
Malmi 3
JYP
Lukko
1 - 0
21.04.
19:30
Malmi 1
Rockets
Lukko
0 - 7
21.04.
19:50
Malmi 3
HPK
JYP
0 - 0
Otteluohjelma - Välisarja D (1.-3.)
Päivä
Aika
Paikka
Koti
Vieras
Tulos
22.04.
09:30
Malmi 2
Blues
Kuortane
2 - 2
22.04.
11:30
Malmi 2
Kuortane
HPK
4 - 0
22.04.
13:55
Malmi 1
HPK
Blues
5 - 2
Otteluohjelma - Välisarja E (4.-6.)
Päivä
Aika
Paikka
Koti
Vieras
Tulos
22.04.
09:55
Malmi 1
Hermes
RW
2 - 0
22.04.
11:55
Malmi 1
RW
JYP
0 - 5
22.04.
14:25
Malmi 2
JYP
Hermes
0 - 0
Otteluohjelma - Välisarja F (7.-9.)
Päivä
Aika
Paikka
Koti
Vieras
Tulos
22.04.
10:25
Malmi 2
TPS
KJT
1 - 1
22.04.
12:25
Malmi 2
KJT
Lukko
3 - 1
22.04.
15:00
Malmi 1
Lukko
TPS
3 - 1
Otteluohjelma - Välisarja G (10.-13.)
Päivä
Aika
Paikka
Koti
Vieras
Tulos
22.04.
09:00
Malmi 1
KieHa
SaiPa
0 - 3
22.04.
11:00
Malmi 1
UJK
Rockets
2 - 0
22.04.
13:00
Malmi 1
Rockets
KieHa
0 - 0
22.04.
13:30
Malmi 2
SaiPa
UJK
3 - 0
22.04.
15:30
Malmi 2
UJK
KieHa
3 - 0
22.04.
15:55
Malmi 1
Rockets
SaiPa
1 - 2
Otteluohjelma - Mitaliottelut
Päivä
Aika
Paikka
Koti
Vieras
Tulos
Pronssiottelu
22.04.
16:25
Malmi 2
Blues
JYP
2 - 0
Loppuottelu
22.04.
17:00
Malmi 1
Kuortane
HPK
3 - 0
Sarjataulukko - Lohko A
Joukkue
O
V
T
H
TM
PM
ME
P
1. Blues
4
4
0
0
25
2
23
8
2. Hermes
4
3
0
1
16
8
8
6
3. TPS
4
2
0
2
11
13
-2
4
4. UJK
4
1
0
3
4
11
-7
2
5. KieHa
4
0
0
4
2
24
-22
0
Sarjataulukko - Lohko B
Joukkue
O
V
T
H
TM
PM
ME
P
1. Kuortane
3
3
0
0
16
1
15
6
2. RW
3
1
1
1
5
5
0
3
3. KJT
3
1
1
1
4
7
-3
3
4. SaiPa
3
0
0
3
5
17
-12
0
Sarjataulukko - Lohko C
Joukkue
O
V
T
H
TM
PM
ME
P
1. HPK
3
2
1
0
9
1
8
5
2. JYP
3
2
1
0
3
0
3
5
3. Lukko
3
1
0
2
7
5
2
2
4. Rockets
3
0
0
3
1
14
-13
0
Sarjataulukko - Välisarja D
Joukkue
O
V
T
H
TM
PM
ME
P
1. Kuortane
2
1
1
0
6
2
4
3
2. HPK
2
1
0
1
5
6
-1
2
3. Blues
2
0
1
1
4
7
-3
1
Sarjataulukko - Välisarja E
Joukkue
O
V
T
H
TM
PM
ME
P
1. JYP
2
1
1
0
5
0
5
3
2. Hermes
2
1
1
0
2
0
2
3
3. RW
2
0
0
2
0
7
-7
0
Sarjataulukko - Välisarja F
Joukkue
O
V
T
H
TM
PM
ME
P
1. KJT
2
1
1
0
4
2
2
3
2. Lukko
2
1
0
1
4
4
0
2
3. TPS
2
0
1
1
2
4
-2
1
Sarjataulukko - Välisarja G
Joukkue
O
V
T
H
TM
PM
ME
P
1. SaiPa
3
3
0
0
8
1
7
6
2. UJK
3
2
0
1
5
3
2
4
3. Rockets
3
0
1
2
1
4
-3
1
4. KieHa
3
0
1
2
0
6
-6
1
Pelaajat - Top 10
Pelaaja
Joukkueet
M
S
P
1.
NYLUND Jenniina
Kuortane
5
9
14
2.
VIITALA Susanna
Hermes
7
6
13
3.
NIEMINEN Petra
Kuortane
7
3
10
4.
LAITINEN Nelli
Blues
4
6
10
5.
YLITALO Elviira
Blues
3
6
9
6.
KUPARI Susanna
Hermes
4
4
8
7.
TERÄVÄINEN Satu
Blues
3
5
8
8.
MÄÄTTÄ Essi
HPK
5
2
7
9.
TAPANINEN Jonna
Lukko
4
3
7
10.
MÄKELÄ Miressa
Blues
4
3
7

 

 

 

 

 

 

 

Viimeksi muutettu


A-TYTTÖJEN SM-TURNAUS


 



Suomen Jääkiekkoliiton yhteistyökumppanit: