Leijonat.fi

     

Inline Nordic Trophy 2017

Game schedule - Group A
Date
Time
Venue
Home
Away
Score
29.04.
10:00
Somero
CSKA Mordor
Pahalampi
0 - 7
29.04.
12:00
Somero
Stockholm Capitals
Pahalampi
5 - 7
29.04.
14:15
Somero
Stockholm Capitals
CSKA Mordor
3 - 5
29.04.
16:15
Somero
Pahalampi
Veikot
4 - 3
29.04.
18:30
Somero
Veikot
CSKA Mordor
3 - 3
29.04.
20:30
Somero
Veikot
Stockholm Capitals
3 - 2
Game schedule - Group B
Date
Time
Venue
Home
Away
Score
29.04.
09:00
Somero
Koovee Rollers
PEPE
5 - 7
29.04.
11:00
Somero
Köping
PEPE
5 - 5
29.04.
13:15
Somero
Göteborg United
Köping
2 - 15
29.04.
15:15
Somero
Koovee Rollers
Göteborg United
9 - 1
29.04.
17:30
Somero
Köping
Koovee Rollers
12 - 2
29.04.
19:30
Somero
PEPE
Göteborg United
13 - 1
Game schedule - Playoff
Date
Time
Venue
Home
Away
Score
30.04.
09:00
Somero
Veikot
Koovee Rollers
7 - 3
30.04.
10:00
Somero
Köping
Stockholm Capitals
4 - 1
30.04.
11:00
Somero
PEPE
CSKA Mordor
7 - 2
30.04.
12:00
Somero
Pahalampi
Göteborg United
11 - 2
30.04.
13:15
Somero
Veikot
Köping
1 - 10
30.04.
14:15
Somero
PEPE
Pahalampi
2 - 7
30.04.
15:30
Somero
Veikot
PEPE
3 - 6
30.04.
16:40
Somero
Köping
Pahalampi
4 - 3 GWS

Standings - Group A
Team
G
W
OW
OL
L
GF
GA
GD
P
1. Pahalampi
3
3
0
0
0
18
8
10
9
2. Veikot
3
1
0
0
1
9
9
0
4
3. CSKA Mordor
3
1
0
0
1
8
13
-5
4
4. Stockholm Capitals
3
0
0
0
3
10
15
-5
0
Standings - Group A
Team
G
W
OW
OL
L
GF
GA
GD
P
1. Köping
3
2
0
0
0
32
9
23
7
2. PEPE
3
2
0
0
0
25
11
14
7
3. Koovee Rollers
3
1
0
0
2
16
20
-4
3
4. Göteborg United
3
0
0
0
3
4
37
-33
0

Players
Player
Teams
G
A
P
1.
SVEDLUND Linus
Köping
11
10
21
2.
KINISJÄRVI Markus
Köping
10
10
20
3.
GUNNARSSON Daniel
Köping
5
14
19
4.
IMMO Tor
Köping
11
5
16
5.
VUORI Saku
PEPE
11
5
16
6.
LEPAUS Teemu
Pahalampi
10
6
16
7.
PALANTO Jimi
Pahalampi
8
8
16
8.
LEHTINEN Olli
PEPE
7
7
14
9.
LAAKSONEN Juha
PEPE
5
9
14
10.
LARSSON Hampus
Köping
1
12
13

Näytä lisää- Show more

Maalivahdit- Goalkeepers

Joukkueet - Teams

Viimeksi muutettu


Suomen Jääkiekkoliiton yhteistyökumppanit: