Leijonat.fi

     

Porissa harrastekiekkosarja kantaa nimeä Poriliiga. Lisätietoa sarjoista täältä!


Kauden 2014-2015 joukkueet Poriliiga

A-LOHKO:

E-TEAM
Tero Uusitalo    
040-5532958
tero.72@netti.fi

Ice Hearts   
Marko Jokiranta  
050-5178036       
marko_jokiranta@msn.com

Boosters     
Aki Heikkilä     
044-5679535
akiheikkila@wippies.fi

HC Cows      
Tomi Salonen    
050-5408018       
tomi.salonen47@hotmail.com

HC Vauhti & Lämäri
Tero Phil   
0400-860699
santuuri@gmail.com

Kings Team     
Jari-Pekka Koskinen
040-8430796
Jari-pekka.koskinen@tut.fi

Mylly-Team   
Reijo Jerkku/Timo Seppä
044-3488066
reijo.jerkku@gmail.com

Porin Autotalo
Mikko Lehtola   
0400-593311
mikko.lehtola@dnainternet.net

Superfos      
Sami Kaapeli     
040-5529453
sami.kaapeli@dnainternet.net

VVK           
Mikko-Tapio Mattila
041-4530110
mikko@apl-mattila.com

Team Auramaa  
Janne Peltonen    
044-5997858
janne.peltonen@windowslive.com

Rakennus Pitkänen               

B-LOHKO:

HC-Kepardit
Pasi Järvenpää  
044-5206895
pasi.a.jarvenpaa@gmail.com

Corenso
Kullervo Järvenpää
044-3690992
kullervo.jarvenpaa@hotmail.com

Kiekko-88
Raimo Flodström  
0400-594913
raimo.flodstrom@gmail.com

Kiekkoklubi
Jarkko Keidas    
0400-523757
jarkko.keidas@dnainternet.net

Kings Papat   
Pasi Rosnell      
0400-465109
pasi.rosnell@dnainternet.net

Kojootit
Jani Rajamäki    
040-7385981
kansipojat@gmail.com

Meri-Porin Kiekko
Weckström Esa
0400-897967
esa.weckstrom@gmail.com

Reimari Team    
Ville Viitanen      
villeviitanen86@gmail.com

Sat KS  
Janne Järvensivu    
040-5051807
janne.jarvensivu@pp.inet.fi

Slapshot      
Jari Ahonen       
040-5492591
jrahonen@gmail.com

West Hockey Team  
Pasi Lindfors  
040-8427336
pasi@laiskalahti.fi

Satakunnan Osuuskauppa   
Kasper Toroska
044-3132693
kasper.toroska@sok.fi

 

 

Klassikko

Uusi Jääkiekkokirja tulossa syyskuussa



Suomen Jääkiekkoliiton yhteistyökumppanit: